Укр
Рус

Код товару: AR_3002546
Стиль - модерн, Вид лампи - скрінбар, Тип лампи - LED-стрічка, Кріплення - прищіпка, незамінна, Вимикач - кнопка на корпусі, ні, так, Матеріал - пластик, Колір - темно-сірий
| Стиль | модерн |
| Вид лампи | скрінбар |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для монітора |
| Кріплення | прищіпка |
| Спрямованість світла | вниз |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | кнопка на корпусі |
| Тип живлення | USB, PowerBank |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Матеріал | пластик |
| Колір | темно-сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Висота | 5 см |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Кольорова температура | змінна |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 15 Вт |
| Ширина | 14.3 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 643 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00