Укр
Рус



Код товару: AR_3002477
Економність, енергоефективність, природне перенесення кольорів і екологічність LED-ламп під брендом Eurolamp дають змогу заощадити, дарують затишок і гарантують безпеку в домі. Використовуючи на виробництві, LED-лампи підвищують рентабельність бізнесу та роблять робочий процес комфортнішим і ефективнішим, знижуючи стомлюваність персоналу. На сьогодні це одне з найкращих рішень для освітлення будь-яких приміщень — від дитячих і віталень до складських приміщень і цехів.
| Стиль | класичні |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для спальні, для офісу |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | вниз |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | сенсорний |
| Тип живлення | мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Матеріал | метал |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37.5 см |
| Глибина | 11 см |
| Кольорова температура | нейтральний білий |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Ширина | 11 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
924 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00