Укр
Рус

Код товару: AR_3002496
Стиль - модерн, Вид лампи - функціональні, Тип лампи - LED-стрічка, Кріплення - підставка, вбудована (незамінна), Вимикач - сенсорний, ні, так, Особливості - годинник, бездротова колонка, гнучка ніжка, Матеріал - пластик, Колір - чорний
| Стиль | модерн |
| Вид лампи | функціональні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для офісу, для дитячої, для дому, для спальні |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | сенсорний |
| Тип живлення | мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | годинник, бездротова колонка, гнучка ніжка |
| Матеріал | пластик |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 17 см |
| Довжина кабеля | 1.3 м |
| Кольорова температура | змінна, холодний, нейтральний білий, теплий білий |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Ширина | 17 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 851 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00