Укр
Рус











Код товару: AR_3002528
Стиль - модерн, Вид лампи - функціональні, Тип лампи - LED-стрічка, Кріплення - підставка, вбудована (незамінна), Вимикач - кнопка на корпусі, ні, так, Особливості - годинник, термометр, таймер, будильник, бездротова зарядка, Матеріал - метал, пластик, Колір - чорний
| Стиль | модерн |
| Вид лампи | функціональні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для дому, для спальні, для офісу |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | вниз |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | кнопка на корпусі |
| Тип живлення | мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | годинник, термометр, таймер, будильник, бездротова зарядка |
| Матеріал | метал, пластик |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Висота | 39.5 см |
| Глибина | 19 см |
| Кольорова температура | змінна |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Ширина | 13 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 459 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00