Укр
Рус





Код товару: AR_3002518
Стиль - модерн, Вид лампи - офісні, Тип лампи - світлодіодна (LED), лампа розжарювання, Кріплення - струбцина, вбудована (незамінна), Вимикач - кнопка на дроті, ні, так, Матеріал - метал, пластик, Колір - білий
| Стиль | модерн |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | світлодіодна (LED), лампа розжарювання |
| Підходить для | для дому, для офісу |
| Кріплення | струбцина |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | кнопка на дроті |
| Тип живлення | мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Матеріал | метал, пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 15 см |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Напруга | 220-240 В |
| Ширина | 15 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
707 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00