Укр
Рус

Код товару: AR_3016356
Газова настільна плита Minola TGH 100 – найкраще рішення за нинішньої обстановки в Україні. Завдяки малій вазі та компактному розміру цю плиту можна легко переносити в руках.
Переносна плита підключається до будь-якого балона зі зрідженим газом. Це може бути як стандартний балон, так і компактний туристичний, який зручно переносити у будь-яке місце разом із плитою. Тепер навіть без електроенергії ви зможете розігрівати та готувати їжу, гарячі напої та нагрівати воду для різних потреб, у тому числі і для наповнення водяних грілок, які стали незамінними в умовах відсутності опалення.
У газовій плиті Minola TGH 100 гармонійно поєднуються простота та практичність. Модель поставляється без балона із газом. Вона обладнана однією конфоркою діаметром 6.5 см та потужністю 1.85 кВт. Ширина плити складає всього 30 см, що дозволяє легко розташувати її практично на будь-якій горизонтальній поверхні.
Якість
Газова плита виготовлена з високоякісного емальованого металу, який відрізняється високою жаростійкістю, стійкістю до механічних пошкоджень та приємним зовнішнім виглядом. Це робить її довговічною та надійною, а також універсальною для будь-якої кухні.
Дизайн
Компактна настільна плита коричневого кольору легко вписується в кухонний інтер'єр, доповнюючи його та грамотно розставляючи акценти.
Модель обрамлена чіткими рівними лініями грат, які, як і сама плита, виготовлені з емальованого металу. Цей матеріал є довговічним і легко очищається від залишків після приготування їжі.
Управління
Управління переносною плитою реалізовано у вигляді поворотної ручки, що дозволяє регулювати потужність конфорки. Відсутність іншого функціоналу робить цю модель досить простою у використанні та максимально доступною у ціні, що також дуже актуально сьогодні для кожного мешканця України.
| Тип варильної поверхні | газ |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1.5 кг |
| Вхідна потужність | 1850 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 65 мм |
| Додаткові характеристики | витрата газу - 134 г/год |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Потужність конфорок | 1850 Вт |
| Розміри (Ш х Г х В) | 30 х 30 х 7.7 см |
| Гарантія | 25 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
731 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00