Настінний світильник Brille BL-729W/28W WW BK - фото 1
Настінний світильник Brille BL-729W/28W WW BK - фото 2
Настінний світильник Brille BL-729W/28W WW BK - фото 3
Настінний світильник Brille BL-729W/28W WW BK - фото 4
Настінний світильник Brille BL-729W/28W WW BK
Код товару: BR_1332655
Про товар
Настінний світильник BL-729W/28W WW BK - це сучасний освітлювальний прилад чорного кольору зі стильним дизайном. Зовнішній вигляд світильника підійде для інтер'єрів, оформлених в різних стилях. Модель призначена для підсвічування спальні, вітальні або зали. Настінний світильник складається з шести круглих елементів, оснащених високоефективними вбудованими світлодіодами. Конструкція моделі включає круглу основу з тримачами, пристрій встановлюють за допомогою монтажної планки. Габарити світильника - 570 х 60 х 620 мм. Джерелом світла є вбудовані світлодіоди загальною потужністю 28 Вт, що випромінюють тепле біле світло. Світлодіоди генерують світловий потік з віддачею 80 лм/Вт. ЛЕД джерела дуже економні й мають тривалий термін експлуатації. Світильник створює потужний світловий потік з високим індексом передачі кольору (> 80Ra). Ступінь захисту корпусу від потрапляння всередину пилу та вологи - ІР20. Настінний світильник призначений для використання в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В.