Укр
Рус

Код товару: AR_3024226
Накладки на руків’я виконані з пластику, лайнери сталеві. На кінці руків’я розташоване кільце, характерне для ножів даного типу, для утримання зворотним хватом. Ніж Cockatoo обладнаний кишеньковою кліпсою у положенні tip-down.
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | шпенек, фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 3Cr13MoV |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина клинка | 82 мм |
| Товщина клинка | 2.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 128 г |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Поверхня клинка | Black |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 56-57 HRC |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
406 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00