Ніж електрика TOTAL THICK1801 50x180мм - фото 1
Ніж електрика TOTAL THICK1801 50x180мм
Код товару: LE_1967230
Про товар
Ніж електрика TOTAL THICK1801 використовується для зняття ізоляції, для зачищення кабелю, електродротів. Вироблений за міжнародним стандартом електробезпеки EN 60900 VDE. Діелектричне покриття робить безпечною роботу в побутових електромережах (до 1000 В змінного струму). Матеріал леза – нержавіюча сталь. Розмір: 50х180 мм.
Характеристики
Бренд
Total
Вид леза
Монолітне
Конструкція
З висувним лезом
Ширина леза
50 мм
Довжина леза
180 мм