Укр
Рус

Відмінна риса даної моделі-наявність біля основи леза отвору і зручного упору над ним. Виріб володіє такими характеристиками: довжина в робочому стані – 205 мм, в складеному стані – 110 мм. Модель Ganzo G619 має клинок прямий заточуванням довжиною 90 мм і товщиною по обуху 2,5 мм. Ніж оснащений механізмом LinerLock, який вже не одне десятиліття застосовується у виробництві напівавтоматичних доладних ножів.
Для виготовлення леза використана нержавіюча сталь 440, відмінно себе зарекомендувала не тільки у виробництві ножів, але і в інших галузях легкої і важкої промисловості. Однією з переваг даної сталі є її висока стійкість до корозії і твердість, що дозволяє добре тримати заточку.
Спеціальний отвір біля основи ножа, про який йшла мова на початку опису, трохи полегшує конструкцію, а ребристий обух над ним робить ніж більш комфортним для роботи з твердими матеріалами, збільшуючи прикладену до об'єкта силу.
Завдяки ергономічній рукоятці, ніж зручно лежить в руці. Наявність невеликого рифлення на поверхні рукоятки дозволяє, не напружуючись, утримувати ніж при будь-яких погодних умовах. Виготовлена рукоять з популярного ABS-пластика, до основних переваг якого відносяться термостійкість і несприйнятливість до хімічно агресивних речовин.
Особливість:
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | отвір для пальця |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 440 |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 119 г |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | ABS пластик |
| Особливості | кліпса |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 55-57 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
443 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00