Укр
Рус

Ніж Ganzo 626 приємно здивує не тільки любителів простих і практичних EDC-ників, але також і тих, хто люблять якусь «родзинку» в моделі. Тут такою є дизайнерське оформлення фліппера, для якого придумали 4 різних варіанти рукояті. Можна підібрати звичайний чорний колір, а можна взяти щось із запропонованих екземплярів з малюнками. Це стильно виглядає, і допоможе власнику такої моделі виділитися на тлі інших ножеманов.
У ножа клинок форми Tanto. Подібна форма вважається ефективною для колючих рухів при роботі з твердими або щільними видами матеріалів. Виріб надасть користь в туристичній діяльності та активному відпочинку. Рукоять прямокутної форми, а клинок фіксується за допомогою замка виду Flipper. Ножовий механізм дає можливість відкривати і закривати клинок буквально однією рукою. Замок дієвий і надійний, гарантує безпеку роботи з ножем Ganzo 626.
Клинок виконаний зі сталі марки 440A.Сталь відрізняється великою міцністю, і багата на вміст таких елементів, як вуглець і хром. Твердість матеріалу становить близько 54-57 одиниці Роквелла. Ця сталь досить тверда, але все одно важливо уникати надмірних механічних навантажень, в іншому випадку клинок поламається.
Ручка зроблена з матеріалу ABS. ABS-пластик являє собою стійку до ударів технічну термопластичну смолу. Подібний матеріал має стійкість до дії морозів, також він без наслідків переносить високі температури. Що ідеально, коли мова заходить про застосування моделі в активному відпочинку і туризмі. ABS-пластик адаптований до умов навколишнього середовища. Висока хімічна стійкість.
Довжина загальна ножа досягає 21,6 сантиметра. Довжина клинка-9,6 сантиметра. Товщина клинка досягає 0,27 сантиметра. Вага дорівнює 127 грамам. Є кліпса для комфортної фіксації.
Характеристики ножа:
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Flipper |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | tanto |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 440 |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Довжина клинка | 96 мм |
| Товщина клинка | 2.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 127 г |
| Довжина рукояті | 120 мм |
| Колір | червоний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | ABS пластик |
| Особливості | кліпса |
| Поверхня клинка | BlackWash |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 54 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
514 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00