Укр
Рус

Код товару: AR_3024209
господарський, нержавіюча, 110 г, чорний
| Вид ножа | туристичний, господарський |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | нержавіюча, Sandvik-12C27 |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 110 г |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Колір | чорний, темно-зелений |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | поліпропілен |
| Особливості | чохол в комплекті |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 56.5 HRC |
| Тип сталі | нержавіюча сталь |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
633 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00