Укр
Рус

Код товару: AR_3024213
Ніж MORA Companion MG (11863) з клинком з вуглецевої сталі краще тримає заточку і більш агресивно ріже, в порівнянні з нержавіючим клинком, але, в свою чергу, потребує певного догляду, адже іржа на такий сталі при тривалому контакті з вологою з'являється швидше. Рукоять ножа виконана з гумопластику, вона має дуже хороше зчеплення з долонею і уникає прослизання в руці. Її легко утримувати завдяки зручній формі і плавним вигинів. Прості, але в той же час, надійні піхви забезпечують хороше утримання ножа. Завдяки поясний петлі їх можна носити на ремені. Ножі mora - це чудова якість за доступними цінами. Завдяки унікальним технологіям, які були використані при виготовленні даних туристичних ножів. Це дозволило збільшити довговічність їх використання. До того ж він чудово тримає заточку і не піддається впливу зовнішніх факторів, на покриття ножа.
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | clip-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | вуглецева |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Довжина клинка | 102 мм |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 110 г |
| Колір | чорний, зелений |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | пластик, гума |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 59-60 HRC |
| Тип сталі | вуглецева сталь |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
904 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00