Укр
Рус

Код товару: AR_3024215
Ніж MORA Robust (12249) є одним з найбільш популярних ножів шведської компанії Mora of Sweden. Клинок виготовлений з вуглецевої сталі твердістю 59-60 од за шкалою Роквелла. Екстремальну витривалість і міцність гарантує 3,2 мм ширина леза. Ніж Mora Robust оснащений прогумованою рукояттю, яка збільшує зчеплення з долонею і полегшує роботу. Форма рукоятки дозволяє працювати ножем навіть в рукавичках. Як і більшість ножів Mora of Sweden модель Robust комплектується пластиковими піхвами. Чохол має зачіп на аналогічний ніж.
Ножі Mora мають заслужену популярність серед досить широкого кола людей різних захоплень, і це не випадково. Рибалки, мисливці, мандрівники, будівельники і туристи давно знають, що більш універсального ножа просто не існує.
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | clip-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | вуглецева |
| Загальна довжина | 206 мм |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Товщина клинка | 3.2 мм |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 102 г |
| Колір | сірий, чорний |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | пластик, гума |
| Особливості | піхви |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Тип сталі | вуглецева сталь |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
946 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00