Укр
Рус

Код товару: AR_3024233
Ніж для масла Garmisch від Schwarzwolf ідеально підходить для подорожей. Цей складний ніж має стильний дизайн, складається так, що займає зовсім мало місця в сумці чи наплічнику.
Довжина складеного ножа – 12,1 см.
З таким ножем зручно готувати в дорозі бутерброди з маслом, паштетом чи вершковим сиром. Ніж міцний, виготовлений з якісної нержавіючої сталі.
Дерев'яна ручка Pakka – приємна на дотик, вона робить ніж досить вишуканим, кріпиться до металевої частини надійними елементами. Ніж для масла продається упакованим в коробку Schwarzwolf Outdoor.
| Вид ножа | туристичний, господарський |
| Конструкція | складаний |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Марка сталі / Матеріал клинка | нержавіюча |
| Загальна довжина | 217 мм |
| Довжина клинка | 96 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Довжина рукояті | 121 мм |
| Колір | коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | дерево |
| Особливості | для масла |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Тип сталі | нержавіюча сталь |
| Ширина клинка | 20 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
945 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00