Укр
Рус

Код товару: AR_3024218
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | clip-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | нержавіюча |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | синій, чорний |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Особливості | отвір під темляк, піхви |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Тип сталі | нержавіюча сталь |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
695 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00