Укр
Рус










Код товару: AR_3000798
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц), 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, без операційної системи, 76 Втг, підсвічування клавіатури, 2.44 кг, чорний
| Серія (модельний ряд) | Acer Nitro |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 6 ГБ |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 x USB 4.0 Type-C, LAN (RJ-45), 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2 |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 76 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Вага | 2.44 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Висота | 24.5 мм |
| Глибина | 275.62 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 7.5 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Ширина | 360 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
52 518 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00