Укр
Рус










Код товару: AR_3000805
Потужність для ваших ідей
Чип A18 Pro допомагає легко запускати улюблені додатки, швидко виконувати щоденні завдання, розкривати творчий потенціал і насолоджуватися динамічними іграми. Незалежно від того, що приносить ваш день, ви зможете працювати зі швидкістю натхнення.
Щоденна продуктивність
Відповідайте на електронні листи, беріть участь у відеодзвінках, переглядайте вебсайти, плануйте шкільні або робочі справи та діліться фотографіями — з MacBook Neo легко впоратися з усім списком завдань.
Навчання без обмежень
MacBook Neo чудово підходить для навчання — від підготовки до іспитів до використання Apple Intelligence для підсумування конспектів або створення презентацій.
Коли робота приносить задоволення
Створення таблиць, керування фінансами або виконання робочих завдань стає простішим і приємнішим разом із MacBook Neo.
Розваги нового рівня
Завдяки потужній графіці та яскравому дисплею Liquid Retina фільми, серіали, відео та ігри виглядають неймовірно деталізовано й насичено.
Ваш постійний супутник
MacBook Neo завжди готовий бути поруч — від ранкових занять до пізніх вечорів за переглядом улюбленого контенту.
Дисплей, камера та звук
Фотографії та відео виглядають яскраво завдяки високій контрастності та чітким деталям. Текст залишається чітким і зручним для читання, а подвійні бічні динаміки наповнюють простір об’ємним звуком.
Від завдань до результатів
Популярні AI-інструменти та застосунки, такі як ChatGPT і Canva, чудово працюють на MacBook Neo. Пристрій забезпечує плавний та універсальний досвід роботи зі штучним інтелектом, відкриваючи нові можливості для роботи й хобі.
Створений для Apple Intelligence
Apple Intelligence — це персональна система штучного інтелекту, яка допомагає писати, висловлювати думки та ефективно виконувати завдання. Вона повністю інтегрована в MacBook Neo.
| Серія (модельний ряд) | Apple MacBook Neo |
| Тип ноутбуку | нетбуки, для роботи та навчання, портативні, для навчання |
| Діагональ дисплея | 13" |
| Роздільна здатність | 2408 x 1506 (Liquid Retina) |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Тип матриці | IPS, Liquid Retina |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Apple A18 Pro |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 6 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x USB 2.0 Type-C |
| Операційна система | macOS Tahoe |
| Ємність аккумулятору | 36.5 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, зарядка від USB |
| Вага | 1.23 кг |
| Колір | рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Відеокарта | Apple A18 Pro Graphics (5-core GPU) |
| Веб-камера | FaceTime HD 1080p |
| Висота | 12.7 мм |
| Глибина | 206.4 мм |
| Додаткові можливості | стереодинаміки, вбудований мікрофон |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Заявлений час роботи (годин) | 16 |
| Ширина | 297.5 мм |
| Яскравість | 500nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
39 682 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00