Укр
Рус









Код товару: AR_3000362
| Серія (модельний ряд) | Dell Alienware |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Тип матриці | WVA |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core 5 210H (1.6 - 4.8 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 6 ГБ |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Інтерфейси та підключення | HDMI 2.1, Комбінований аудіороз'єм, 2 х USB Type-C, 2 х USB 3.2, LAN (RJ-45) |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Вага | 2.49 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Ширина | 357 мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
46 087 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00