Укр
Рус









Код товару: AR_3000654
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core Ultra 7 155H (1.4 - 4.8 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA RTX 500 Ada, GPU - 4 ГБ, Windows 11 Pro, 54 Втг, підсвічування клавіатури, 1.62 кг, сірий
| Серія (модельний ряд) | Dell Precision |
| Тип ноутбуку | бізнес |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155H (1.4 - 4.8 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 500 Ada, NVIDIA RTX 500 Ada |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 4 ГБ |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 2 х Thunderbolt 4, LAN (RJ-45), 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 54 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Вага | 1.62 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Веб-камера | Full HD 1080p |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 22.8 мм |
| Глибина | 233.3 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кардрідер | Card-reader |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Ширина | 357.8 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
80 385 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00