Укр
Рус









Код товару: AR_3000556
14", 1920х1080 (FullHD), 1100nits, Intel Core Ultra 7 165U (1.7 - 4.9 ГГц), 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Iris Xe Graphics, Windows 11 Pro, протиударний корпус, чорний
| Серія (модельний ряд) | Dell Pro Rugged |
| Тип ноутбуку | портативні, захищений |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | WVA |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 165U (1.7 - 4.9 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, LAN (RJ-45), 2 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 53.5 Втг |
| Особливості | сенсорний екран, протиударний корпус |
| Вага | 2.04 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 33 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Кардрідер | Card-reader |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Ширина | 340 мм |
| Яскравість | 1100nits |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
203 643 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00