Укр
Рус







Код товару: AR_3000373
Вас будуть чітко бачити й чути завдяки камері HP True Vision
Працюйте із задоволенням завдяки процесору AMD
Продуманий дизайн, містить перероблений пластик
Ви будете вражені продуктивністю цього дійсно потужного ноутбука. Нова революційна архітектура забезпечує ефективну обробку даних у кілька потоків, відеокарта Vega не боїться навіть дуже ресурсомісткої графіки, а батарея надзвичайно довго працює в автономному режимі.
Висока продуктивність роботи, незалежно від того, чи ви граєте в ігри, чи дивитеся відео.
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 увесь ваш цифровий контент виглядатиме по-новому.
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, для навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, HDMI 1.4b |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Особливості | TPM модуль |
| Вага | 1.59 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 10.5 |
| Ширина | 359.8 мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
30 010 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00