Укр
Рус










Код товару: AR_3000782
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, 300nits, Intel Core 5 210H (2.2 - 4.8 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, без операційної системи, 45 Втг, підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, TPM модуль, зарядка від USB, 1.7 кг, сірий
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, для навчання |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core 5 210H (1.6 - 4.8 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 1 х Thunderbolt 4, LAN (RJ-45), HDMI 2.1, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, TPM модуль, зарядка від USB |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Висота | 17.5 мм |
| Глибина | 253.5 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Ширина | 356 мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
42 871 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00