Укр
Рус












Код товару: AR_3000640
15.6", 1920х1080 (FullHD), Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, Windows 11 Home, сенсорний екран, підсвічування клавіатури, чорний
| Серія (модельний ряд) | MSI Thin |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 2 х USB 3.2 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості | підсвічування клавіатури, сенсорний екран |
| Вага | 1.86 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 21.7 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Ширина | 359 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
50 374 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00