Ножівка Total THT55400 7 зубів на дюйм 400 мм (THT55400) - фото 1
Ножівка Total THT55400 7 зубів на дюйм 400 мм (THT55400) - фото 2
Ножівка Total THT55400 7 зубів на дюйм 400 мм (THT55400) - фото 3
Ножівка Total THT55400 7 зубів на дюйм 400 мм (THT55400)
Код товару: MD_704930
Про товар
Завдяки використанню робочого полотна високоякісної сталі, пила служить довго та відмінно тримає заточку. Товщина полотна складає 0.9 мм, а його довжина - 450 мм. Показник кількості зубців на дюйм становить 7, завдяки чому розпил виходить дуже акуратним.
Характеристики
Бренд
Total
Країна-виробник
Італія
Оброблюваний матеріал
По дереву
Кількість зубів на дюйм
7/1
Довжина полотна
400 мм