Ножиці для трави акумуляторні ONE+ RY18GSA-0 18В + насадка кущоріз 20см крок різу 10мм 1кг без Ryobi sad0001734 - фото 1
Ножиці для трави акумуляторні ONE+ RY18GSA-0 18В + насадка кущоріз 20см крок різу 10мм 1кг без Ryobi sad0001734
Код товару: DW_2783836
Про товар
Акумуляторний кущоріз 2-в-1 Ryobi 18V ONE+ RY18GSA-0 є частиною системи Ryobi ONE+, що охоплює понад 200 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобіля, ремесла та багато іншого, і ідеально підходить для догляду та підстригання невеликих чагарників, живоплотів і країв газону. Ще більш компактна та легка, ніж попередня модель, нова вдосконалена конструкція також пропонує більш ергономічний інструмент для зручного використання. Завдяки високоякісним лезам зі сталі SK5, може обрізати гілки товщиною до 10 мм.
Характеристики
Бренд
Ryobi
Продавець
Dewelt
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-25%