Ножиці для листового металу NWS фігурно-пробивні праві t= 1-1.2 мм (067R-15-250) - фото 1
Ножиці для листового металу NWS фігурно-пробивні праві t= 1-1.2 мм (067R-15-250)
Код товару: MD_3098636
Про товар
Характеристики
Бренд
NWS
Країна-виробник
Китай
Загальна довжина
250 мм
Довжина ріжучої частини
35 мм
Ріжуча здатність
1.2 мм