Укр
Рус

Код товару: AR_3019544
Паяльна станція Baku BK936B
Застосовується для демонтажу або пайки різних видів компонентів тощо.
Технічні характеристики:
| Тип станції | портативна стаціонарна |
| Вид | паяльник |
| Тип нагнітача | керамічний |
| Особливості | з блоком управління |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Габарити | 263 х 215 х 118 мм |
| Потужність паяльника | 60 Вт |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 430 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00