Укр
Рус

Код товару: AR_3024556
Паяльна лампа є високотемпературним нагрівальним приладом, призначеним для застосування у виробничих і побутових умовах для ремонтних робіт, паяння, термооброблення дрібних деталей, нагрівання посудин із незаймистою рідиною і т. ін.
Переваги:
| Потужність | 45000 Вт |
| Кількість конфорок | 1 |
| Тип палива | бензин |
| Об'єм балона | 1 л |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.56 кг |
| Витрати палива | 900 г/год |
| Додатково | регулювання полум'я |
| Комплектація | паяльна лампа |
| Матеріал | метал |
| Розмір | 24 х 23 х 12 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
824 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00