Укр
Рус

Код товару: AR_3017067
Надпотужний і компактний парогенератор.
Оновіть свої сеанси відпарювання з безкомпромісною продуктивністю пари. Express Easy Steam Generator забезпечує потужне відпарювання для швидких результатів за допомогою простого прямого процесу, який позбавляє клопоту від догляду за одягом. Тиск в 5,8 бар згладжує складки в найкоротші терміни, завдяки надзвичайно потужному паровому удару на 350 г / хвилину, який дозволяє впоратися навіть з найскладнішими складками, а також до 120 г / хв безперервної подачі пари. Цей високоефективний парогенератор оснащений низкою вдосконалених функцій для поліпшення роботи пари, починаючи від простої системи блокування для перенесення та зберігання в повній безпеці, до підошви Xpress Glide для плавного ковзання по будь-якій тканині. Він також постачається зі знімним резервуаром для води об'ємом 1,7 л, який ви можете поповнити у будь-який момент. Парогенератор Express Easy Steam: отримайте чудові результати відпарювання з повною свободою та зручністю.* у порівнянні з традиційною паровою праскою
| Потужність | 2600 Вт |
| Подача пари | 120 г/хв |
| Підключення | провідне |
| Матеріал підошви | кераміка, Xpress Glide |
| Безпека й захист | автоматичне відключення, система самоочищення, система захисту від накипу, протикрапельна система |
| Режими | вертикальне відпарювання, постійний пар |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.04 кг |
| Максимальний тиск пару | 5.8 бар |
| Об'єм резервуара | 1 л |
| Особливості | подача пари з носика |
| Паровий удар | 350 г/хв |
| Розміри | 21.7 х 34.2 х 18.4 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 441 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00