Укр
Рус








Код товару: AR_3001354
Компактна алюмінієва підставка для ноутбука
Дозволяє оптимізувати положення ноутбука для кращого кута огляду.
Лоток для ноутбука з відкритою структурою забезпечує гарну вентиляцію та покращує циркуляцію повітря.
Захисний виступ та силіконові накладки забезпечують надійність та стабільність.
| Тип | Для ноутбуків до 15.6" |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.88 кг |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал | алюміній |
| Метод охолоджування | нема |
| Розмір | 260 x 225 x 142 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 229 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00