Підставка до ноутбука Gembird до 17", 1x150 mm fan, black (NBS-1F17T-01) - фото 1
Підставка до ноутбука Gembird до 17", 1x150 mm fan, black (NBS-1F17T-01) - фото 2
Підставка до ноутбука Gembird до 17", 1x150 mm fan, black (NBS-1F17T-01) - фото 3
Підставка до ноутбука Gembird до 17", 1x150 mm fan, black (NBS-1F17T-01) - фото 4
Підставка до ноутбука Gembird до 17", 1x150 mm fan, black (NBS-1F17T-01) - фото 5
Підставка до ноутбука Gembird до 17", 1x150 mm fan, black (NBS-1F17T-01)
Код товару: AR_3001238
Про товар
Настільна підставка для ноутбуків до 17"
Тихий вентилятор для охолодження та продовження життя ноутбуку
Ергономічний дизайн з налаштуванням нахилу до 45 градусів
Прохідний USB-роз'єм залишає порт вільним для іншого пристрою
Світлодіодне підсвічування вентилятора
ТипДля ноутбуків до 17'
Країна виробникКитай
Вага575 г
Колірчорний
Матеріалпластик
Метод охолоджування1 вентилятор
Особливостірегульована висота і нахил підставки
Розмір395х65х275 мм.
Розмір столешні370 x 265 мм