Підвісний світильник, люстра Italux PND-98374-18W-GD Eris Led 1x18W 3000K 2235Lm IP20 Золотий - фото 1
Підвісний світильник, люстра Italux PND-98374-18W-GD Eris Led 1x18W 3000K 2235Lm IP20 Золотий - фото 2
Підвісний світильник, люстра Italux PND-98374-18W-GD Eris Led 1x18W 3000K 2235Lm IP20 Золотий
Код товару: RO_2269506
Про товар
Елегантний та стильний Підвісний світильник, люстра Italux PND-98374-18W-GD Eris Led 1x18W 3000K 2235Lm IP20 Золотий від бренду Italux ідеально підходить для приміщень: для ванної, у спальню, для кухні, у зал/вітальню. Цей освітлювальний прилад виконаний у кольорі: золотий та стилі: сучасний, що робить його чудовим вибором для інтер'єрів різних приміщень. Світильники від бренду Italux - це гарантія високої якості за доступною ціною! Підвісні світильники легко встановлюються та відрізняються довговічністю. Підвісний світильник, люстра Italux PND-98374-18W-GD Eris Led 1x18W 3000K 2235Lm IP20 Золотий має такі переваги Якість: Світильники Italux відомі чудовою якістю оптичної, електронної та механічної складових. А витончений дизайн, гарантують чудову точність кольору та широкий спектр застосування світильників. Надійність та довговічність: Виготовлений із міцних та високоякісних матеріалів: скло та метал, що гарантує тривалий термін служби. Універсальність: Завдяки тому, що світильник обладнаний кількістю ламп: 1, він підходить як основне, так і додаткове джерело освітлення. Колірні рішення: Підвісний світильник, люстра Italux PND-98374-18W-GD Eris Led 1x18W 3000K 2235Lm IP20 Золотий виконаний у кольорі: золотий, але, якщо ви хочете підібрати світильник в іншому кольорі, наші фахівці допоможуть з вибором світильників бренду Italux або іншого, який ідеально впишеться у стиль вашого інтер'єру. Технічні характеристики Підвісний світильник, люстра Italux PND-98374-18W-GD Eris Led 1x18W 3000K 2235Lm IP20 Золотий Потужність основної лампи становить: 18 Вт. Кількість джерел світла: 1. Основний колір: золотий. Ступінь вологозахисту: IP20. Висота - 1620 мм, Ширина - 170 мм, Довжина - 170 мм.