Укр
Рус








Код товару: AR_2997453
Планшет Blackview Mega 2 Wi-Fi — це сучасний пристрій який поєднує продуктивність та стильний дизайн. Завдяки великому дисплею та потужному акумулятору він ідеально підходить для роботи, навчання та розваг. Ця модель вирізняється компактністю і легкістю, що робить її зручною для щоденного використання.
12-дюймова IPS-панель із роздільною здатністю 2000x1200 забезпечує чітке та яскраве зображення, а також створює ефект занурення, ідеальний для перегляду фільмів, ігор чи роботи з документами. Сертифікація TÜV Rheinland Low Blue Light і автоматичне регулювання яскравості зменшують втому очей.
Продуктивність Blackview Mega 2 Wi-Fi забезпечує восьмиядерний процесор Allwinner A733. Планшет оснащено 12 ГБ оперативної пам’яті, а також достатньою кількістю вбудованої пам’яті, яку можна розширити за допомогою microSD. Операційна система оптимізує багатозадачність, пропонуючи функції, як-от розділення екрана та інтелектуальне групування додатків для швидкого доступу.
Система камер включає 16-мегапіксельну основну камеру з LED-спалахом і 8-мегапіксельну фронтальну камеру, обидві з підтримкою ШІ-функцій, таких як Magic Eraser, заміна фону та розмиття портрета. Це дозволяє створювати якісні фото й відео з високою роздільною здатністю. Функція субтитрів у реальному часі та переклад мов за допомогою ШІ полегшують спілкування в багатомовних середовищах.
Планшет підтримує Wi-Fi 6, що працює на частотах 2.4 ГГц і 5 ГГц, забезпечуючи швидке та стабільне бездротове з’єднання. Ця технологія пропонує вищу пропускну здатність і меншу затримку порівняно з попередніми стандартами, що ідеально для потокового відео у високій роздільній здатності, онлайн-ігор і швидкого завантаження великих файлів.
| Тип | Продуктивні |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 12" |
| Роздільна здатність | 2000 x 1200 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Allwinner A733 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Основна камера | 16 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, GPS, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 9000 mAh |
| Вага (г) | 615 |
| Висота (мм) | 282 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал корпусу | пластик, скло |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Товщина (мм) | 8 |
| Частота оновлення екрану | 90 Hz |
| Частота процесора | 1.2 ГГц |
| Ширина (мм) | 177 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 132 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00