Укр
Рус








Код товара: AR_2997453
Планшет Blackview Mega 2 Wi-Fi — це сучасний пристрій який поєднує продуктивність та стильний дизайн. Завдяки великому дисплею та потужному акумулятору він ідеально підходить для роботи, навчання та розваг. Ця модель вирізняється компактністю і легкістю, що робить її зручною для щоденного використання.
12-дюймова IPS-панель із роздільною здатністю 2000x1200 забезпечує чітке та яскраве зображення, а також створює ефект занурення, ідеальний для перегляду фільмів, ігор чи роботи з документами. Сертифікація TÜV Rheinland Low Blue Light і автоматичне регулювання яскравості зменшують втому очей.
Продуктивність Blackview Mega 2 Wi-Fi забезпечує восьмиядерний процесор Allwinner A733. Планшет оснащено 12 ГБ оперативної пам’яті, а також достатньою кількістю вбудованої пам’яті, яку можна розширити за допомогою microSD. Операційна система оптимізує багатозадачність, пропонуючи функції, як-от розділення екрана та інтелектуальне групування додатків для швидкого доступу.
Система камер включає 16-мегапіксельну основну камеру з LED-спалахом і 8-мегапіксельну фронтальну камеру, обидві з підтримкою ШІ-функцій, таких як Magic Eraser, заміна фону та розмиття портрета. Це дозволяє створювати якісні фото й відео з високою роздільною здатністю. Функція субтитрів у реальному часі та переклад мов за допомогою ШІ полегшують спілкування в багатомовних середовищах.
Планшет підтримує Wi-Fi 6, що працює на частотах 2.4 ГГц і 5 ГГц, забезпечуючи швидке та стабільне бездротове з’єднання. Ця технологія пропонує вищу пропускну здатність і меншу затримку порівняно з попередніми стандартами, що ідеально для потокового відео у високій роздільній здатності, онлайн-ігор і швидкого завантаження великих файлів.
| Тип | Производительные |
| Тип матрицы | IPS (PLS) |
| Диагональ экрана | 12" |
| Разрешение | 2000 x 1200 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Процессор | Allwinner A733 |
| Встроенная память | 256 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 12 ГБ |
| Основная камера | 16 Мп |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Операционная система | Android 15 |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Навигационная система | ГЛОНАСС, GPS, Galileo |
| Интерфейсы и подключения | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Цвет задней панели | серый |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость батареи | 9000 mAh |
| Вес (г) | 615 |
| Высота (мм) | 282 |
| Цвет передней панели | черный |
| Максимальный объем карт памяти | 2 ТБ |
| Материал корпуса | пластик, стекло |
| Поддержка карт памяти | microSD |
| Толщина (мм) | 8 |
| Частота обновления экрана | 90 Hz |
| Частота процессора | 1.2 ГГц |
| Ширина (мм) | 177 |
| Гарантия | 1 год |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
9 132 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00