Укр
Рус






Код товару: AR_2997416
| Тип | Початкового рівня, Для дітей |
| Тип матриці | TFT (TN, MVA) |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 1024 х 600 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор | Spreadtrum SC7731E |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Основна камера | 2 Мп |
| Фронтальна камера | 0.3 Мп |
| Операційна система | Android 13 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Колір задньої панелі | блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3280 mAh |
| Вага (г) | 320 |
| Висота (мм) | 136 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Товщина (мм) | 21.4 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Частота процесора | 1.3 ГГц |
| Ширина (мм) | 195.6 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 000 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00