Укр
Рус






Код товару: AR_2997414
| Тип | Продуктивні, Ігрові |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 8.68" |
| Роздільна здатність | 1340 x 800 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android OS |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi, 4G, 3G |
| Навігаційна система | GPS, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Колір задньої панелі | блакитний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 6050 mAh |
| Вага (г) | 338 |
| Висота (мм) | 124.4 |
| Додатково | G-Sensor, датчик освітленості, гіроскоп, OTG, Fast Charge 18W |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Товщина (мм) | 8.4 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Ширина (мм) | 211.7 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 374 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00