Укр
Рус






Код товару: AR_2997507
| Тип | Продуктивні |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Можливість здійснювати дзвінки | є |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 11" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Mediatek Helio G81 |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Основна камера | 20 + 16 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, 4G, 3G, NFC, Bluetooth |
| Навігаційна система | GPS |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Колір задньої панелі | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 10000 mAh |
| Вага (г) | 932 г |
| Висота (мм) | 180 |
| Додатково | датчик освітленості, гіроскоп, Fast Charge 10W |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Товщина (мм) | 15 |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Ширина (мм) | 268 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 717 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00