Укр
Рус









Код товару: AR_2997517
| Серія | Lenovo Tab P11, Lenovo Tab P12, Lenovo Yoga, Lenovo Tab M8 |
| Тип | Продуктивні |
| Тип матриці | LTPS |
| Діагональ екрану | 11.1" |
| Роздільна здатність | 3200 x 2000 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Основна камера | 13 + 2 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Колір задньої панелі | бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 8860 mAh |
| Вага (г) | 458 |
| Висота (мм) | 165.84 |
| Додатково | Стилус, клавіатура |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Товщина (мм) | 6.2 |
| Час автономної роботи до (годин) | 12 |
| Частота оновлення екрану | 144 Hz |
| Частота процесора | 3.3 ГГц |
| Ширина (мм) | 255.52 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
24 193 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00