Укр
Рус







Код товару: AR_2997521
10.1", 1280 x 800, Allwinner A523, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 5100 mAh, Колір - рожевий
| Серія | Xiaomi Pad 6 |
| Тип | Початкового рівня, Для дітей |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Роздільна здатність | 1280 x 800 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Allwinner A523 |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Колір задньої панелі | рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 5100 mAh |
| Вага (г) | 534 |
| Висота (мм) | 242.7 |
| Додатково | Чохол |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Товщина (мм) | 8.5 |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Ширина (мм) | 161.5 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 226 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00