Укр
Рус

Код товару: AR_2997273
Планшет LINE оснащений ефективним 8-ядерним процесором Unisoc Tiger T606 (6 x 1.6 ГГц ARM Cortex-A55, 2 x 1.6 ГГц ARM Cortex-A75) та графічним прискорювачем - Mali-G57. Даний процесор чудово підходить для дистанційної роботи та відпочинку за певними іграми. А завдяки великому обсягу оперативної пам’яті в 6 GB всі ваші робочі та особисті додатки будуть працювати швидко та стабільно, навіть в умовах багатозадачності. Вбудована пам'ять для зберігання файлів в моделі Pixus LINE також велика – 128 GB. Такого обсягу вистачить для всіх важких додатків, особистих файлів та ігор. Також завдяки окремому слоту для microSD карти ви можете перетворити планшет Pixus LINE на персональну схованку всіх цифрових файлів.
Технології не стоять на місці та сумісність нових додатків з операційною системою стоїть дуже гостро! Pixus LINE працює на «чистій» операційній системі ANDROID 13, без будь-яких сторонніх оболонок та програм. Планшет Pixus LINE разом з Android 13 відкриє вам доступ до найновіших програм та ігор. Всі сучасні додатки будуть стабільно та швидко працювати на планшеті LINE!
Планшет Pixus LINE оснащений якісним дисплеєм з діагоналлю 10.1 дюймів. Роздільна здатність складає 1280х800 px, дані характеристики забезпечують чітке зображення на екрані з яким цілком комфортно працювати або відпочивати за переглядом улюбленого відео. Проте головною перевагою дисплея Pixus LINE є насичені природні кольори, які досягаються завдяки матриці IPS. Ваші улюблені фільми, серіал, відео та фото заграють новими кольорами, що зробить їх перегляд набагато приємнішим. Пориньте в улюблений цифровий контент разом з великим, яскравим дисплеєм планшета Pixus LINE.
Планшет Pixus LINE створений як універсальний гаджет, покликаний допомогти з дистанційною роботою чи навчанням, а також підтримувати зв'язок з близькими на великій відстані. Планшет LINE підтримує швидкий мобільний інтернет 4G та швидкісний Wi-Fi з частотою 5 ГГц. Швидкісний Wi-Fi (5 ГГц) забезпечує краще з’єднання з інтернетом та стабільний сигнал, з таким інтернетом та планшетом Pixus LINE ваша онлайн зустріч або урок пройдуть чудово без затримок та проблем із з’єднанням. Також планшет LINE оснащений роз’ємом nano-SIM та підтримує функцію телефонних дзвінків. Завдяки цьому, навіть коли немає інтернету, ви можете подзвонити близьким, як по звичайному мобільному телефону! Онлайн навчання чи зв'язок з близькими – разом з планшетом Pixus LINE ви завжди будете на зв’язку.
Планшет Pixus LINE являє собою не тільки універсальний технологічний помічник за доступну ціну, а ще й стильний гаджет з продуманим, функціональним дизайном. Планшет LINE має металевий корпус, що робить планшет приємним на дотик, проте, що більш важливо, металевий корпус запобігає зайвому перегріванню, а також захищає планшет від незначних ударів або пошкоджень. Загальна вага планшета LINE складає всього 553 г. Pixus LINE — сучасний планшет, яким дуже зручно та приємно користуватися в повсякденних завданнях та брати його всюди з собою.
| Тип | Продуктивні |
| Кількість SIM-карт | 1, без сім карти |
| Можливість здійснювати дзвінки | є |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Роздільна здатність | 1280 х 800 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 13 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi, 4G, 3G |
| Навігаційна система | GPS, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 6600 mAh |
| Вага (г) | 553 |
| Висота (мм) | 158 |
| Додатково | швидке заряджання, Fast Charge 12W |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Товщина (мм) | 8 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Ширина (мм) | 240 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 516 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00