Укр
Рус







Код товару: AR_2997490
11", 1920 x 1200, MediaTek Dimensity 7300, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 6 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 7040 mAh, Колір - сірий
| Тип | Продуктивні |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Тип матриці | TFT (TN, MVA) |
| Діагональ екрану | 11" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 16 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Навігаційна система | GPS, BDS, Galileo, QZSS |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Ємність батареї | 7040 mAh |
| Вага (г) | 477 |
| Висота (мм) | 257.1 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Товщина (мм) | 6.9 |
| Частота оновлення екрану | 90 Hz |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Ширина (мм) | 168.7 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 757 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00