Укр
Рус




Код товару: AR_2997541
11.2", 2136 х 3200, Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen, Частота оновлення екрану - 144 Hz, вбудована пам'ять - 512 ГБ, RAM - 8 ГБ, Основна - 13 Мп, Фронтальна - 8 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 9200 mAh, Колір - сірий
| Тип | Продуктивні |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 11.2" |
| Роздільна здатність | 2136 х 3200 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Операційна система | Android 16 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 9200 mAh |
| Вага (г) | 485 |
| Висота (мм) | 251.22 |
| Додатково | Інтегровано AI, Fast Charge 67W |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Товщина (мм) | 5.75 |
| Частота оновлення екрану | 144 Hz |
| Частота процесора | 3.53 ГГц + 4.32 ГГц |
| Ширина (мм) | 173.42 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
32 474 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00