Укр
Рус

Код товару: AR_3012673
Пластик для 3D-друку 3Dplast PLA 1.75мм, 3кг, у яскравому червоному кольорі — це ідеальний вибір для справжніх майстрів друку. Використовуйте цей матеріал для створення високоточних виробів з мінімальною термоусадкою. PLA пластик забезпечує гладку поверхню готових виробів, що не потребує значної обробки, а також високу деталізацію.
Цей матеріал екологічний, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, тому безпечно застосовується у домашніх умовах. Температура екструзії становить 195 - 220 °C, що гарантує стабільну роботу навіть на звичайних 3D-принтерах. Завдяки низькому коефіцієнту тертя, PLA часто використовують для виготовлення підшипників ковзання. До того ж, його легко металізувати.
Завдяки особливим властивостям, PLA пластик стає гнучким при змочуванні етилацетатом, що дозволяє експериментувати з текстурами та міцністю. Використовуйте його для створення випалюваних форм для лиття металів без залишків, адже зольність тут практично відсутня.
| Тип пластика | PLA |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Температура екструзії | 195 - 220 °C |
| Температура столу принтера | 45 °C |
| Тип поставки | на котушці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 903 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00