Укр
Рус

Код товару: AR_3012750
Тип пластика - PLA, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 190-220°C, 45-60°C, Тип поставки - на котушці, Колір - зелений
| Тип пластика | PLA |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Температура екструзії | 190-220°C |
| Температура столу принтера | 45-60°C |
| Тип поставки | на котушці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 892 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00