Укр
Рус

Код товару: AR_3012748
Тип пластика - PLA, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 195 - 220 °C, 70 °C, Тип поставки - на котушці
| Тип пластика | PLA, PLA+ |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Температура екструзії | 195 - 220 °C, 210±10 °C |
| Температура столу принтера | 70 °C, 60 °C |
| Тип поставки | на котушці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 117 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00