Укр
Рус

Код товару: AR_3024690
Пляшка об'ємом 700 мл придатна для зберігання як холодних, так і гарячих рідин температурою від -20 до +100 °C Виріб виготовлений із пластику, можна мити в посудомийній машині. На пляшці є силіконова вставка, клапан для пиття закривається кришкою з фіксатором, усередині є трубочка, що знімається.
Характеристика:
| Об'єм | 0.7 л |
| Матеріал | пластик |
| Колір | рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.17 кг |
| Висота | 21 см |
| Діаметр | 8 см |
| Можна мити в посудомийній машині | так |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
438 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00