Укр
Рус

Створення локонів – це просто! Щипці для завивки волосся Beurer HT 75 створюють локони за кілька хвилин. Щипці дуже легкі, тому дуже зручно ними користуватися. Інтелектуальний таймер подає звуковий сигнал, коли готовий локон.
| Тип плойки | машинка для завивки |
| Призначення | побутові |
| Зачіски | для вертикальних локонів, локони голлівудські |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип управління | електронне |
| Матеріал покриття | керамічне, турмалінове |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 560 г |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 170 - 210 °С |
| Довжина шнура | 200 см |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Особливості | термостійкий наконечник, шарнірний шнур |
| Розмір | 28.6 х 13 х 8.5 см |
| Термоізольований наконечник | так |
| Функції | іонізація |
| Час нагріву | 12 сек |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 402 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00