Укр
Рус

Код товару: AR_3016746
Професійна плойка для волосся, спеціально розроблена для легкого створення м'яких природних локонів простим та інтуїтивно зрозумілим рухом.
Відмінне волоссяЕксклюзивне покриття Keratin Glow поєднує в собі прокератин, важливий компонент волосся, що відповідає за силу та еластичність, з турмаліном, мінералом з природним ефектом випромінювання іонів, який зменшує статичну електрику та пухнастість.
Розмаїття хвильДобіться різної інтенсивності хвиль залежно від часу завивки – для м'якого, природного образу одним простим і швидким рухом.
Менше статичної електрикиРегульовані налаштування температури від 120°C до 200°C, щоб легко покрити будь-який тип волосся.
Легко використовуватиШнур живлення, що обертається на 360°, рукоятка, прохолодний наконечник та захисна підставка забезпечують підвищену безпеку, стильний досвід та повний спокій день за днем.
Елегантний дизайнЕлегантний мінімалістський дизайн характеризується стильними деталями KARL LAGERFELD.
Швидкий час прогрівуНагрівається і готовий до використання всього за 60 секунд для максимальної зручності
| Тип плойки | конусні |
| Призначення | побутові |
| Зачіски | для горизонтальних локонів, для вертикальних локонів |
| Потужність | 41 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 350 г |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 120-200 °С |
| Довжина шнура | 180 см |
| Живлення | дротове |
| Особливості | обертання шнура на 360°, захист від перегріву |
| Розмір | 8.5 x 36.5 x 3.4 см |
| Термоізольований наконечник | так |
| Функції | іонізація |
| Час нагріву | 60 сек |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 158 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00