Плоскогубці NWS L= 130 мм (021A-72-130) - фото 1
Плоскогубці NWS L= 130 мм (021A-72-130)
Код товару: MD_3098690
Про товар
Плоскогубці NWS (021A-72-130) - це компактний прецизійний інструмент довжиною 130.0 мм, створений для виконання точних робіт із дрібними деталями. Завдяки видовженій формі губок, вони ідеально підходять для маніпуляцій у вузьких місцях електронних приладів та точних механізмів. Відсутність насічок на внутрішній частині забезпечує делікатне захоплення чутливих поверхонь без появи подряпин.
Характеристики
Бренд
NWS
Країна-виробник
Китай
Розмір
130 мм
Максимальний розмір розкриття
18 мм